?> Rezenze apartmánu Na krásné vyhlídce
Sdílet stránku na Facebook

Apartmán
Na krásné vyhlídce

Hamry na Šumavě

Hvezdicky

Recenze od našich hostů

Pokud jste u nás byli, můžete nás ohodnotit


Výpis referencí


Datum a čas 15. 10. 2023 22:37
E-mail maierovazdice@seznam.cz
Známka Výborně
Hodnocení Mohu opravdu vřele doporučit. Nádherný, útulný, plně vybavený apartmán, kde jsme se cítili jako doma. Příjemný bonus je zastřešená terasa s nádherným výhledem na lesy, a když padne tma, je nádherně vidět nebe plné hvězd. A když nebude počasí na sezení na terase, díky velkým oknům je krásný výhled i zevnitř. Opravdu balzám na duši. Vlaková zastávka pár metrů, spojení i o víkendu dobré. V okolí opravdu hodně možností na výlety. S paní majitelkou naprosto perfektní komunikace. Určitě se budeme rádi vracet.

Datum a čas 08. 09. 2023 21:47
E-mail Faustovaa@seznam.cz
Známka Výborně
Hodnocení Název Lurdy fakt sedí, byla jsem už 3x a určitě ne naposledy, skvělé v létě, skvělé v zimě na lyžování. Neuvěřitelný klid a pohoda. Jako další plus vidím i blízkost vlaku k jízdám po okolí. Fotky apartmánu nelžou je prostě skvělý.

Datum a čas 02. 09. 2023 10:18
E-mail erik.schmidt@seznam.cz
Známka Výborně
Hodnocení Apartmán, kde se člověk opravdu cítí, jako doma. Terasa s vyhlídkou na Královský Hvozd. Úžasné místo pro spoustu krásných výletů v náruči tajemné Šumavy. Navíc výhoda - zastávka vlaku nedaleko a tak se nechá jezdit na výlety i vlakem (Špičák, Železná Ruda,...). Rádi se sem vrátíme.

Datum a čas 31. 08. 2023 12:30
E-mail valeriejc@seznam.cz
Známka Výborně
Hodnocení Velmi seriozní a příjemné jednání s majitelkou, jejíž apartmán nabízí v jakémkoli ročním období (navštívili jsme "Krásnou vyhlídku" již pětkrát) vše, co si od pobytu v nádherné šumavské krajině lze přát. Těšíme se na další pobyty!!! manželé Černí z Prahy

Datum a čas 30. 08. 2023 23:00
E-mail olga.rusnakova@email.cz
Známka Výborně
Hodnocení Nádherný apartmán, v nádherném prostředí. S kamarádkou jsme byly nadšené, ideální dámská jízda. Majitelka je velmi milá a ochotná. Doporučuji všemi deseti.

Datum a čas 30. 08. 2023 17:25
E-mail hunter.filip@seznam.cz
Známka Výborně
Hodnocení Byteček je ve velmi útulný s krásnou terasou a s ještě hezčím výhledem. Les, který se nachází hned u bytu je velmi živý a hned vás pohltí svojí krásou a čistým vzduchem.

Datum a čas 28. 08. 2023 19:49
E-mail lada-x@seznam.cz
Známka Výborně
Hodnocení Jsem velice spokojený, proto už několik let za sebou jezdím 2× do roka a vždy se moc těším na další pobyt.

Datum a čas 25. 08. 2023 12:53
E-mail kat.soukupova@centrum.cz
Známka Výborně
Hodnocení Název nelže - nádherná vyhlídka z terasy. podvečerní posezení nemá chybu:) skvěle vybavený apartmán, super dostupnost i vlakem z Prahy. Ideální základna pro výlety nebo jen tak si užívat okolí. A na koupaliště k německým sousedům co by dup. Užila jsem si to.

Datum a čas 25. 08. 2023 12:16
E-mail katka.elisova@post.cz
Známka Výborně
Hodnocení Perfektně zařízený a udržovaný apartmán. Nádherné okolí. Bezchybná komunikace s majitelkou, která je velmi vstřícná a v případě potřeby poradí.

Datum a čas 23. 08. 2023 16:52
E-mail jirkamartinjan@gmail.com
Známka Výborně
Hodnocení Čisté prostředí a nový nábytek. Les v bezprostřední blízkosti. Prostorná terasa. Vybavená kuchyně. Děkuji za přijetí!